The wedding you dreamed of ...
Ready for your most special day ...

Hapimag Sea Garden Resort Bodrum is situated in Gökova, Bodrum with its turquoise blue sea and its lush nature. It makes your most special night even more memorable with its professional and gentle facial team. Unique menu alternatives prepared by our talented chefs add flavor to the night.
For the wedding in your dreams, you just say YES!

 

Düşlediğiniz düğün...
En özel gününüzde yanınızdayız...

Yemyeşil doğası, turkuaz mavisi denizi ile Bodrum Gökova’da yer alan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle bu en özel gecenizi  daha da unutulmaz kılıyor. Yetenekli şeflerimiz tarafından hazırlanan eşsiz menü alternatifleri gecenize lezzet katıyor.Hayallerinizdeki düğün için size sadece EVET demek kalıyor!


Beach Weddings (Sahil Düğünleri)

Are you dreaming of a romantic and intimate wedding? An atmosphere where you can catch unforgettable photo squares at the point where the sun embraces the sun, which combines the unique colors of sunsets... Just as you would have imagined... A romantic and intimate night under the stars, in the view of the Aegean Sea and the Greek islands ...

Romantik ve samimi, bir o kadar da trend bir düğün mü düşlüyorsunuz? Günbatımının eşsiz renklerini bir araya getiren,  denizle güneşin kucaklaştığı noktada unutulmaz fotoğraf kareleri yakalayabileceğiniz bir atmosfer… Tam da düşlediğiniz gibi… Ege Denizi ve Yunan adaları manzarası eşliğinde, yıldızların altında romantik ve samimi bir gece…

Country Weddings (Kır Düğünleri)

Imagine, if you have a marvelous country wedding on the shore of the Aegean Sea, prepare an unforgettable night on the lush green grass that begins with a romantic wedding ceremony on the Sunset pier.

Hayaliniz, Ege Denizi’nin kıyısında muhteşem bir kır düğünü ise Sunset iskelede romantik bir nikah seremonisi ile başlayan yemyeşil çimenlerde devam eden unutulmaz bir geceye hazırlanın.

Al Mare Deck (İskele)

The turquoise tones of the Aegean Sea combine with the unique colors of the sunset. Al Mare, justas its meaning, makes your dreams come true just beside the sea. 

A Boutique Wedding at Laguna Lounge 

With the view of Aegean Sea and Greek islands, a romantic and intimate boutique wedding night under the stars ...

After Party

Party Time!

Do you want to continue to the party with your friends until the first lights of the morning? The mystical atmosphere of Club Laguna invites you to unlimited fun.

Parti başlasın!

Partinin sabahın ilk ışıklarına kadar arkadaşlarınızla devam etmek istiyor musunuz? Club Laguna'nın mistik atmosferi sizi sınırsız eğlenceye davet ediyor.

Honeymoon Package (Balayı Paketi)

After a fabulous wedding, continue to your honeymoon in Hapimag Sea Garden Resort Bodrum! Accommodation in a sea view room
Room decoration and flowers in a vase on the arrival day
Chocolate, fruit basket and wine service to the room
Heart-shaped cake
A romantic dinner with a bottle of wine (house wine) in one of the A la carte restaurants Breakfast service to the room on one morning you prefer
30 minutes body massage for two people
Boat tour This promotion is valid for a minimum stay of 5 nights and can not be combined with any other promotions
Reservations are made according to the availability of the hotel.
Not valid for the special days and public holidays. Pricing is shared according to the requested dates.

Muhteşem bir düğünün ardından Balayınıza Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da devam edin!
Deniz manzaralı odada konaklama
Giriş günü oda süslemesi ve canlı vazo çiçeği
Odaya çikolata, meyve sepeti, şarap ikramı
Kalp şeklinde pasta
A la carte restoranların birinde bir şişe şarap (house wine) eşliğinde romantik bir akşam yemeği
Konaklamanız içinde istediğiniz bir sabah, odaya kahvaltı servisi
İki Kişilik 30 dakika vücut masajı
Tekne turu 

Bu promosyon minimum 5 gece konaklamalarınızda geçerli olup başka promosyonlarla birleştirilemez Rezervasyonlar otelin müsaitliği doğrultusunda yapılmaktadır.
Özel günler ve Bayramlarda geçerli değildir.
Fiyatlandırma, talep edilen tarihlere göre paylaşılmaktadır.

Wedding Anniversary (Yıl dönümleri)

Make your wedding at Hapimag Sea Garden Resort in Bodrum, refresh your memories with a 1 night free stay for your first wedding anniversary!
This promotion is valid for a minimum of 5 nights on the same date after 1 year of your wedding.

Düğününüzü Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da gerçekleştirin, ilk evlilik yıldönümünüz için 1 gece ücretsiz konaklama fırsatı ile anılarınızı tazeleyin!
Bu promosyon düğününüzden 1 yıl sonra aynı tarihte minimum 5 gece konaklamalarınızda geçerlidir.